Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pálení čarodějnic 2007(18)

30. 3. 2008

Každý rok se již tradičně 30. Dubna koná pálení čarodějnic. V posledních letech je spojeno i s hasičským dětským dnem-děti se učastní různých soutěží (střelba vzduchovkou, hod na cíl, sestříknutí  lahve proudem vody, atd.) o sladkou odměnu. Mnoho z nich si vyzkoušelo i pocit hasiče s helmou nahlavě a hadicí v ruce.

Obrazek

Ovšem že si to mohli zkusit i mladší děti ovšem už ne s čerpadlem ale s džberovkou (něco jako hasící přístroj s pumpou na vhánění vzduchu, který potom vytlačuje vodu ven)

Obrazek

 Proběhla i ukázka hašení pomoci ,,CASky'' (to je Cisternová Automobilová Stříkačka) kterou provedli hasiči Černé Hory. Poté  byl proveden zásah z vozidla členy SDH Jestřebí. Ve složce videa je možno shlédnout video a směs fotek.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hodnocení

(M!HARD, 9. 6. 2008 10:44)

Zdravím všechny příchozí, letošní čarodějnice se opět zdařili! Prase se sice netočilo, ale udírna byla plná masa. Akorát ten dětský den moc nevyšel protože přišlo málo dětí. příští rok to asi uděláme bez toho. Nicméně celou akci hodnotím jako úspěšnou. Čus

NOVINKA

(Mihard, 30. 3. 2008 19:41)

Letos budou čarodějnice ve středu 30.4. Dětský den začne asi o půl čtvrté a hranice se zapálí v sedm. Mimo již klasických věcí jako jsou soutěže ohňostroj párky a pivo, letos plánujeme UĎÍRNU s "cigárama" ale hlavně se zde bude motat PRASE na rožni. možná se povede přemluvit i několik muzikantů a bude i živá kapela. TAK VŠICHNI PŘIJĎTE